Продажба на едро w299 бухал 3D 25 мм кристал метална бутон на Модула за гривна, колие бижута за жени, Модни аксесоари
New

Продажба на едро w299 бухал 3D 25 мм кристал метална бутон на Модула за гривна, колие бижута за жени, Модни аксесоари

BGN 2.40

Продуктът е наличен


25 мм и метален бутон затвори

Подробни спецификации

търговска марка:
ЛУВЕЛЛЕВЕР
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Широчина На Елемента:
2inch
Характеристики На Продукта:
Метален бутон 18мм20мм
Диаметъра На Продукта:
2inch
Височина На Продукта:
2inch
Дължина На Продукта:
2inch
Тегло На Продукта:
6g
Номер На Модела:
18 20 mm метален бутон
Тип Елемент:
бижута находки

Свързани продукти