FC-LC хибриден адаптер един режим SM 9/125 оптичен адаптер 2,5 мм до 1,25 мм, LC(женски) Към конектора FC (Штекерному)
New

FC-LC хибриден адаптер един режим SM 9/125 оптичен адаптер 2,5 мм до 1,25 мм, LC(женски) Към конектора FC (Штекерному)

BGN 14.38

Продуктът е наличен

LC (Женски) до ФК (мъжки) на Хибриден Адаптер
LC (Женски) до ФК (мъжки) на Хибриден адаптер, с помощта на вградената технология за точност връзка влакна, накрайници и втулок, преобразува LC конектор в FC-жак, променлив интерфейс преобразуване FC-интерфейс LC, осигурява най-лесното и надеждно решение за свързване на два или повече различни връзки за пренос на оптични влакна, потребителите могат да изберат 9/125,като 50 / 125μm,62.5/125 и други видове влакна и съответния тип конектор.
Параметър
Предмет на
SM-9/125
Мм-като 50 / 125μm
Mm-62,5 / 125
Затихване
≤0,3 db
≤0,3 db
Возвратная Загуба
PC≥45 db UPC≥50 db APC≥60 db

Повторяемост
0,1 db макс.
Температурен Диапазон
-40℃~+75℃
Време На Работа
≥1000
Характеристики на смяна на съединител LC конектор в ФК вибриращо конвертиране на интерфейса на FC съответствие интерфейс LC международните стандарти IEC изберете видове влакна 9/125, 62.5 / 125 и като 50 / 125μm необходимо изработени по поръчка структура адаптер за повърхностен конектор APC и UPC, лек съединител, лесен за използване. Висока взаимозаменяемост, висока надеждност ниска затихване, загуба на висока възвръщаемост на Лос
Прилагането на изпитване фибростъкло, комуникационно оборудване, детектор на неизправности фибростъкло преобразуване интерфейс преобразуване connector фибростъкло изпитване на оптични данни пренос на оптични данни, Телекомуникации, радио и телевизионна мрежа
Обърнете внимание на комуникационно оптични влакна за материали от силициев диоксид стъкло, лесно ломающегося, крехко, боящегося мръсни, водоустойчив, анти-капка, анти-петна. Бъдете внимателни при работа с кабелна края на влакна, не правете прекомерна сила почистване края на влакна лицето трябва да се протерты чиста хартия или се използват специални инструменти за почистване на оптични влакна с най-високо качество на продуктите също се нуждаят от професионални квалифицирани оператори да се използва разумно, за да се гарантира, че даден продукт по-дълго, колкото повече пъти се използва, доставка и плащане :
1.

Подробни спецификации

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
fiber connector
търговска марка:
зестра при мен
Поставяне:
0,2 db
Повторяемост:
0,2 db
Трайност :
1000 пъти
КОД:
Good0449
Жак И:
ФК/UPC
B Конектор:
LC / UPC

Свързани продукти